7 грудня – День місцевого самоврядування!

Шановні депутати та члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування Ков’язької селищної ради!
Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому Ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальної громади, про добробут кожного мешканця. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громади та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.
З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.
Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади Ков’язької селищної ради, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.
З повагою,
Голова Ков’язької селищної ради